Dnes bylo na Vřesníku slunečně počasí. Děti byly na procházce u přehrady. Zavazadla jsou sbalena, děti mají připravené batůžky na cestu zpět. Po snídani vyráží domů. Odjezd z Vřesníku asi v 8:40 h, plánovaný příjezd do Svinař asi v 10:15 h. Aktuální foto zde.

Opatření

10.03.2020

V rámci ochrany veřejného zdraví zpřísňujeme hygienické podmínky a upozorňujeme rodiče, že nebudeme do školky přijímat jakkoliv nemocné či nachlazené děti.

V úterý nebylo počasí moc příznivé. Dopoledne děti vyráběly zimní rukavice, odpoledne se věnovaly pracovním listům a na procházce se pokusily vytvořit z klacíků první písmeno svého jména. Fotky zde.

Dnes dopoledne děti jezdily na poníkovi, odpoledne šly na procházku k přehradě. Po večeři (bramboráčky) si zazpívaly za doprovodu kytary. Nové fotky zde.

Dnes dopoledne byly děti na procházce u krmelců, po obědě (slepičí polévka s nudlemi a kuřecí řízek s bramborovou kaší) děti odpočívaly a po svačině (nadýchaný perník s čajem nebo kakaem) šly na procházku lesem k indiánské chaloupce, byly se podívat jestli je doma Babuška Jaguška. K večeři byl obložený chléb. Počasí bylo slunečné. Nové fotky jsou...