Aktuality

Vážení rodiče, připomínáme, že v souladu se Školním řádem jsou rodiče povinní osobně předat dítě učitelce. Učitelka přebírá zodpovědnost za dítě až v okamžiku předání dítěte rodičem (zákonným zástupcem, pověřenou osobou). Je nepřípustné, aby dítě docházelo do MŠ samotné!

V úterý 15. 6. 2021 pojede Zelená a Žlutá třída v rámci projektu Šablony II na projektový den do Čechovy stodoly. Bližší informace najdete na plakátku vyvěšeném na dveřích do školky a na portálu Naše MŠ, kde prosím také vyplňte informaci, zda se Vaše dítě zúčastní či nikoliv. Děkujeme.

Vážení rodiče, ve čtvrtek 13. 5. 2021 od 8:00 do 15:00 h bude přerušena dodávka elektřiny. Zvažte, prosím, přítomnost Vašeho dítěte v MŠ (mj. nepoteče teplá voda, nebude se topit). Děkujeme za pochopení.

Od pondělí 3. 5. bude školka otevřena pro všechny děti za normálního provozu, bez testování dětí. Děti budeme přebírat u vchodu do MŠ. Pokud bude příznivé počasí, budeme trávit co nejvíce času venku. Dětem přibalte batůžky s lahvičkou na pití a oblečení k pobytu venku. Nedávejte dětem do školky žádné hračky. Těšíme se na Vás!