Aktuality

Uzavření MŠ

16.02.2022

mateřská škola bude uzavřena ve dnech 17. a 18. února 2022 z důvodu karantény dětí a zaměstnanců. Karanténa trvá do 19. února 2022 včetně.

Vážení rodiče, jen připomínám: dětem, které jedou do Čechovy stodoly na projektový den, přibalte do batůžku respirátor. Organizátoři akce uvádějí na webových stránkách: "NUTNÉ RESPIRÁTORY PRO VŠECHNY !!! Vstup bude umožněn pouze osobám s respirátorem (FFP2 / KN95)".
MK

Vážení rodiče, dnes byl nahlášen výskyt onemocnění COVID-19 u dítěte v MŠ. Rodičům dětí, kterých se karanténa týká, bude zaslána e-mailem informace a současně by jim měla být z KHS zaslána informační SMS. Pokud by se tak nestalo, kontaktujte mě, prosím. Rizikové faktory zadávám do aplikace Covid Forms, pravděpodobně by SMS měla přijít ještě dnes,...

Vážení rodiče, dnes byl nahlášen další výskyt onemocnění COVID-19 u dítěte v MŠ (příznaky: kašel). Karanténa se týká všech dětí ze Zelené třídy, které byly ve školce ve středu 22. 12. a dětí, které byly v MŠ ve středu do odpoledne.

Vážení rodiče, dnes nám bylo nahlášen výskyt dítěte pozitivně testovaného na COVID 19. Rodiče dětí, kterých se týká karanténa, budou kontaktováni KHS a současně jim byl zaslán e-mail s informacemi KHS ke karanténním opatřením dítěte.

Vážení rodiče, v souboru najdete alespoň krátkou ukázku z nácviku koled na zrušené rozsvícení vánočního stromu. Snad bude v příštím roce situace příznivější...

zveme Vás na tradiční jarmark a rozsvícení vánočního stromku, který se bude konat v neděli 28. 11. 2021 ve Svinařích.

Vážení rodiče, dnes nám byl nahlášen výskyt vší u dítěte z MS. Prosíme prohlédněte dětem hlavičky. V případě výskytu vší postupujte podle návodu níže přiloženého. Děkujeme.